Dámské plavky

dámské

Dámské plavky jsou v posledních letech stále více popularizovaným módním artiklem. Kromě výrobců plavek také světoznámí návrháři jako je Armani, přicházejí každý rok s novými kolekcemi tohoto oděvu. Když se podíváme na vývoj dámských plavek od začátku minulého století, můžeme vidět neustálé ubírání látky a odhalování stále větší části ženského těla.

To se děje hlavně proto, že žena chce být atraktivní a co nejvíce opálená. V kolekcích výrobců plavek najdete množství různých modelů, střihů, stylů, barevných kombinací i materiálů. Dámské plavky můžeme rozdělit na jednodílné a dvojdílné. Jednodílné jsou vhodné na sportovní plavání, pro starší anebo plnoštíhlé ženy, které nechtějí ukazovat tak velkou část svého těla.

Dámské plavky online

Do dvojdílných plavek pak zařazujeme bikiny různých provedení, jako například trojůhelníčkové, s košíčky, za krk, bez ramínek, apod. a také tankini. Dámské plavky si můžete zakoupit v každém obchodě se sportovním zbožím nebo ve specializovaném obchodě se spodním prádlem a plavkami.

Dámské plavky zdarma

Také na internetu najdete mnoho eshopů s tímto zbožím. Mezi kvalitní výrobce plavek patří například Victoria Secret, Litex, Nike, Puma, Adidas, Arena, Axis, Anita, Billabong, Speedo, apod.

Hodnocení článku Dámské plavky: Top Články

Tagy: Plavky 2010 Damske Panske Slevy Jednodilne Dvoudilne Litex Detske Divci Pro Dvojdilne Nohavickou Adidas Nike Levne

Překlepy: sámské eámské rámské fámské cámské xámské ddámské ámské támské dqmské dwmské dsmské dymské daamské dmské demské dánské dájské dákské dámmské dáské dámaké dámwké dámeké dámdké dámxké dámyké dámsské dámké dámzké dámsjé dámsié dámsoé dámslé dámsmé dámskké dámsé dámscé dámskw dámsks dámskd dámskr dámskee dámsk dámski


Vyhledávání:


Nejzajímavější: