Plavky Armani

armani

Plavky Armani jsou velmi odvážné, atraktivní a stylové. Giorgio Armani jako jeden z mála geniálních světových módních návrhářů zařazuje do své kolekce jaro/léto také plavky a další plážové doplňky. Kromě extravagantních dámských a stylových pánských plavek nechybí v plážové kolekci ani šortky, šátky, volné topy, žabky, apod.

Dámské plavky jsou většinou v celku a bez ramínek, i když některé kousky působí dojmem, že nejsou ani jednodílné ani dvojdílné. Pánská kolekce je naopak velmi decentní laděná v tmavých barvách. Jedinou ozdobou je zde logo značky Armani. Tato světoznámá italská značka nabízí široký výběr luxusního značkového pánského, dámského i dětského oblečení a dalších doplňků.

Plavky Armani online

Mimo oblečení Giorgo Armani navrhuje také parfémy, nábytek a bytový textil. Nejnovější kolekce si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách značky Armani.

Hodnocení článku Plavky Armani: Top Články

Překlepy: qrmani wrmani srmani yrmani aarmani rmani ermani aemani admani afmani atmani arrmani amani arnani arjani arkani armmani arani armqni armwni armsni armyni armaani armni armeni armabi armahi armaji armami armanni armai armanu armanj armank armano armanii arman armany armane


Vyhledávání:


Nejzajímavější: