Plavky bez ramínek

bez ramínek

Plavky bez ramínek jsou velmi praktické, protože si neopálíte nežádoucí ramínka, ať už klasická anebo za krk. Na druhou stranu jsou takto řešené plavky často nepohodlné. Pokud vám dobře nesedí anebo se vám změní postava, mohou vám padat nebo alespoň máte stále pocit, že vám padají.

Těžko s nimi například budete hrát plážový volejbal anebo skákat do vody. Plavky bez ramínek jsou vhodné hlavně na polehávání na dece a opalování. Ovšem i u klasických plavek si na dece můžete sundat ramínka. Záleží pouze na vás, jak se rozhodnete. Plavky bez ramínek mohou být jak jednodílné tak také dvojdílné.

Plavky bez ramínek online

Pro pohodlnější pocit k nim bývá přidáváno odepnutelné ramínko. V minulosti byly plavky bez ramínek velmi populární a to hlavně ty v celku. Nové kolekce světoznámých návrhářů je s malými obměnami opět uvádějí na trh.

Plavky bez ramínek zdarma

Můžeme je vidět například v kolekci Giorga Armaniho.

Hodnocení článku Plavky bez ramínek: Top Články

Tagy: Bez Raminek Podprsenka Saty Plavky Podprsenky Top Topy Spolecenske Prodej Vyroba Damske Korzetove

Překlepy: vez gez hez nez bbez ez bwz bsz bdz brz beez bz biz bet beg beh beu bezz be bes bey eamínek damínek famínek tamínek rramínek amínek rqmínek rwmínek rsmínek rymínek raamínek rmínek remínek ranínek rajínek rakínek rammínek raínek ramunek ramjnek ramknek ramonek ramiinek ramnek ramynek ramenek ramíbek ramíhek ramíjek ramímek ramínnek ramíek ramínwk ramínsk ramíndk ramínrk ramíneek ramínk ramínik ramínej ramínei ramíneo ramínel ramínem ramínekk ramíne ramínec


Vyhledávání:


Nejzajímavější: