Plavky Axis

axis

Plavky Axis nabízí česká firma Modeta Style ve dvou kolekcích. Jsou to kolekce Axis sportswear a Axis Beachwear. Ve sportovní kolekci jsou nabízeny kromě pánských, dámských a dětských plavek, také plavecké kombinézy, retro plavky, termoprádlo, outdoor, spodní prádlo, lyžařské, cyklistické a běžecké oblečení, čepice, ponožky, atd.

Tyto výrobky jsou vyrobeny ze speciálních materiálů pomocí takových technologií, díky kterým si plavky zachovávají svůj tvar a elasticitu i v chlorované vodě, odvádějí pot, atd. Plážová kolekce obsahuje stylové různobarevné dámské dvojdílné i jednodílné plavky, pánské i dětské plavky, retro plavky, atd.

Plavky Axis online

Celková nabídka je ještě rozšířena o kolekci Aleny Šeredové, ve které nejdete velmi nápadité dvojdílné plavky se zajímavými vzory. Veškeré zboží jsou k dispozici k prohlédnutí na internetových stránkách Modeta Style, zde si je také můžete objednat.

Hodnocení článku Plavky Axis: Top Články

Tagy: Axis Plavky Allies Kellys Www Optik Hradec Kralove And Sportovni Celkove Divci

Překlepy: qxis wxis sxis yxis aaxis xis exis ayis asis adis acis axxis ais aksis axus axjs axks axos axiis axs axys axes axia axiw axie axid axix axiy axiss axi axiz


Vyhledávání:


Nejzajímavější: