Plavky pro miminka

miminka

Plavky pro miminka mohou nahradit i jednorázové plenky. Jsou pratelné a velmi pohodlné pro manipulaci. Jsou vhodné na kojenecké plavání v bazénu. Plenkové plavečky jsou vybaveny praktickými patenty, které usnadňují sundávání mokrých plavek a také zajišťují optimální velikost.

Uvnitř jsou vybaveny síťkou, která zachytí případný obsah plínky. Většina bazénů totiž nedovoluje miminkům, aby plavaly nahé, proto aby nedocházelo ke znečištění. Díky těmto plavkám se toho již nemusíte obávat. Plavečky mohou být buď bavlněné s voděodolnou vrstvou nebo neoprenové.

Plavky pro miminka online

Velikosti se rozdělují podle váhy miminka. Barvy jsou většinou velmi pestré s různými vzory nebo i obrázky. Kalhotkové plavky se nerozlišují na chlapecké a holčičí, snad jen podle barvy.

Plavky pro miminka zdarma

Pro chlapečky ale můžete pořídit ještě stylové bermudy. Plavky pro miminka můžete zakoupit v každém specializovaném obchodě nebo eshopu pro miminka.

Hodnocení článku Plavky pro miminka: Top Články

Překlepy: niminka jiminka kiminka mmiminka iminka muminka mjminka mkminka mominka miiminka mminka myminka meminka mininka mijinka mikinka mimminka miinka mimunka mimjnka mimknka mimonka mimiinka mimnka mimynka mimenka mimibka mimihka mimijka mimimka miminnka mimika miminja miminia miminoa miminla miminma miminkka mimina miminca miminkq miminkw miminks miminky miminkaa mimink miminke


Vyhledávání:


Nejzajímavější: