Dvojdílné plavky

dvojdílné

Dvojdílné plavky jsou největším plážovým hitem posledních let. Každým rokem se plavky jakoby zmenšují a zmenšují. Je to proto, že ženy chtějí být co nejvíce opálené, ale přesto se pořád stydí jít na nudistickou pláž.

Ještě před více jak šedesáti lety bylo nemyslitelné vyjít na veřejnost takto spoře oděn. Plavky byly pouze jednodílné a ještě dříve byly dokonce i s nohavicemi a rukávy. Dnes máte na výběr z nepřeberného množství různých bikin, tankin, dvojdílných plavek bez ramínek, atd.

Dvojdílné plavky online

Tankiny jsou dvojdílné plavky, u kterých jejich vrchní díl vypadá spíše jako tričko na ramínka. Tento typ plavek je velmi slušivý, ale problém nastává při opalování. Takzvané string bikiny jsou typické zavazováním na šňůrky a to jak za krkem a na zádech, tak také na bocích.

Dvojdílné plavky zdarma

Dalším typem dvojdílných plavek můžou být tanga plavky, které mají spodní díl tak vykrojený, že si jeho majitelka krásně opálí i zadeček. Pokud se ale stydíte mít tanga na veřejnosti, můžete si naopak koupit tzv. šortkové plavky. Spodní díl tohoto typu vypadá jako klasické šortky a horní díl může mít jakýkoli tvar. Velmi slušivý je také push up efekt.

Hodnocení článku Dvojdílné plavky: Top Články

Tagy: Plavky 2010 Damske Panske Slevy Jednodilne Dvoudilne Litex Detske Divci Pro Dvojdilne Adidas Sportovni

Překlepy: svojdílné evojdílné rvojdílné fvojdílné cvojdílné xvojdílné ddvojdílné vojdílné tvojdílné dcojdílné dfojdílné dgojdílné dbojdílné dvvojdílné dojdílné dwojdílné dvijdílné dvkjdílné dvljdílné dvpjdílné dvoojdílné dvjdílné dvohdílné dvoudílné dvoidílné dvokdílné dvomdílné dvondílné dvojjdílné dvodílné dvojsílné dvojeílné dvojrílné dvojfílné dvojcílné dvojxílné dvojddílné dvojílné dvojtílné dvojdulné dvojdjlné dvojdklné dvojdolné dvojdiilné dvojdlné dvojdylné dvojdelné dvojdíkné dvojdíoné dvojdípné dvojdíllné dvojdíné dvojdílbé dvojdílhé dvojdíljé dvojdílmé dvojdílnné dvojdílé dvojdílnw dvojdílns dvojdílnd dvojdílnr dvojdílnee dvojdíln dvojdílni


Vyhledávání:


Nejzajímavější: