Plavky pro plnoštíhlé

plnoštíhlé

Plavky pro plnoštíhlé jsou speciálně upraveny pro baculky. Vyšší kalhotky zakryjí nadbytečné faldíky a speciálně upravená podprsenka skvěle padne i na větší poprsí. Nejlépe uděláte, když zkombinujete zvlášť vrchní i spodní díl dvojdílných plavek tak, aby vám co nejlépe sednul.

Také jednodílné plavky jsou speciálně upravovány pro potřeby plnoštíhlých tvarů. Vykrojení nebo originální vzor zaručí, že vaše postava se opticky zúží. Také můžete využít tvarujících plavek, které vaši postavu upraví nejen opticky ale také reálně. Při výběru se nemusíte bát ani výrazných pestrobarevných vzorů.

Plavky pro plnoštíhlé online

Jen si dejte pozor na to, aby tyto tvary byly spíše podélné a tak zužovaly vaši postavu. Pokud chcete vypadat skutečně štíhle, doporučuji jednodílné tvarující plavky, které mají na bocích svislé pruhy.

Plavky pro plnoštíhlé zdarma

Plavky pro plnoštíhlé si můžete zakoupit ve specializovaných obchodech pro baculky. Ale i některé klasické obchody nabízejí tuto módu, je to například značka Anita.

Hodnocení článku Plavky pro plnoštíhlé: Top Články

Překlepy: olnoštíhlé llnoštíhlé pplnoštíhlé lnoštíhlé pknoštíhlé ponoštíhlé ppnoštíhlé pllnoštíhlé pnoštíhlé plboštíhlé plhoštíhlé pljoštíhlé plmoštíhlé plnnoštíhlé ploštíhlé plništíhlé plnkštíhlé plnlštíhlé plnpštíhlé plnooštíhlé plnštíhlé plnoatíhlé plnowtíhlé plnoetíhlé plnodtíhlé plnoxtíhlé plnoytíhlé plnosstíhlé plnotíhlé plnoztíhlé plnošríhlé plnošfíhlé plnošgíhlé plnošzíhlé plnošttíhlé plnošíhlé plnošdíhlé plnoštuhlé plnoštjhlé plnoštkhlé plnoštohlé plnoštiihlé plnošthlé plnoštyhlé plnoštehlé plnoštíglé plnoštízlé plnoštíulé plnoštíjlé plnoštínlé plnoštíblé plnoštíhhlé plnoštílé plnoštíhké plnoštíhoé plnoštíhpé plnoštíhllé plnoštíhé plnoštíhlw plnoštíhls plnoštíhld plnoštíhlr plnoštíhlee plnoštíhl plnoštíhli


Vyhledávání:


Nejzajímavější: