Plavky Triumph

triumph

Plavky Triumph patří mezi velmi elegantní a luxusní výrobky. V nabídce stejnojmenné firmy najdete dvojdílné a jednodílné plavky s košíčky i bez, a další plážové doplňky. Nabídka je opravdu široká. Můžete si zde vybrat se zajímavých modelů trojúhelníčkových bikin, tankin, bikin s push-up efektem, plavek bez ramínek, v celku, za krk, apod.

Každý model máte na výběr v několika barevných kombinacích a velikostech. Mezi doplňky najdete plážové šátky na plavky v podobných barevných kombinacích jako plavky Triumph. Hlavním výrobním artiklem firmy Triumph nejsou plavky, ale luxusní spodní prádlo a noční prádlo.

Plavky Triumph online

Aktuální nabídku všech modelů si můžete prohlédnout na oficiálních internetových stránkách firmy. Zde také najdete vyhledávač autorizovaných prodejen po celé České republice. Tyto obchody najdete v každém větším městě u nás.

Hodnocení článku Plavky Triumph: Top Články

Tagy: Triumph Pradlo Podprsenky Spitfire Www Tiger Motocykly Bonneville Plavky 2010 Tankini 2009 Kolekce

Překlepy: rriumph friumph griumph zriumph ttriumph riumph driumph teiumph tdiumph tfiumph ttiumph trriumph tiumph truumph trjumph trkumph troumph triiumph trumph tryumph treumph trizmph trihmph trijmph triimph triuumph trimph triomph triunph triujph triukph triummph triuph triumoh triumlh triumpph triumh triumpg triumpz triumpu triumpj triumpn triumpb triumphh triump


Vyhledávání:


Nejzajímavější: