Plavky Tankini

tankini

Plavky Tankini jsou vlastně anglický název pro plavky Tankiny. Prodejci je označují různě, někdy s měkkým a jindy zase s tvrdým i. Ovšem vždy se jedná o velmi slušivé a atraktivně vypadající dvoudílné plavky.

Spodní díl těchto plavek může být ve tvaru klasických kalhotek, šortek, tang, šňůrkových kalhotek, atp. Vrchní díl Tankin vypadá jako obyčejné tričko na ramínka. Může být velmi přiléhavý nebo volný. Oblast poprsí je ale většinou vyztužená s košíčky a kosticemi.

Plavky Tankini online

Plavky Tankini jsou oblíbené především u plnoštíhlých žen, nastávajících maminek, nebo u žen, které z jakéhokoli důvodu chtějí zakrýt svoje bříško. Tyto plavky ale sluší každé postavě a i štíhlé ženy v nich budou vypadat velmi atraktivně.

Plavky Tankini zdarma

Téměř každý výrobce plavek distribuuje také taknini. V obchodech si můžete vybírat z velkého množství střihů a barevných kombinací. Značkové tankiny jsou například Voctoria Secret, Nike, Puma, Next, Speedo, apod.

Hodnocení článku Plavky Tankini: Top Články

Tagy: Plavky Tankini Www Tehotenske Damske Secret Victoria Top Next Vyprodej Triumph

Překlepy: rankini fankini gankini zankini ttankini ankini dankini tqnkini twnkini tsnkini tynkini taankini tnkini tenkini tabkini tahkini tajkini tamkini tannkini takini tanjini taniini tanoini tanlini tanmini tankkini tanini tancini tankuni tankjni tankkni tankoni tankiini tankni tankyni tankeni tankibi tankihi tankiji tankimi tankinni tankii tankinu tankinj tankink tankino tankinii tankin tankiny tankine


Vyhledávání:


Nejzajímavější: