Plavky v celku

v celku

Plavky v celku byly vždy velmi oblíbené. Už v dřívějších dobách byly jednodílné plavky, jen s tím rozdílem, že měly delší nohavice, nebo i rukávy. Nebyly tak vykrojené, odvážné a sexy jako dnes. Postupem času se plavky stále zmenšovaly, aby odhalovaly co největší část těla.

Tak vznikly dvojdílné plavky neboli bikiny. Stále se najdou příznivkyně stylových jednodílných plavek. Každým rokem přicházejí návrháři s novými módními trendy. Skvěle vypadají velké květinové i zvířecí vzory ale i jednoduché jednobarevné modely. Plavky v celku jsou oblíbené především u starších žen, které chtějí zakrýt svoje bříško anebo u baculek.

Plavky v celku online

Také štíhlé ženy vypadají v těchto plavkách atraktivně, obzvlášť když mají velmi vyzývavý model. Plavky v celku jsou vhodné převážně pro sportovní plavání. Jednodílné plavky nabízí každý výrobce plavek, je to například Nike, Arena, Next, Puma, Adidas, Victoria Secret, Speedo, apod.

Hodnocení článku Plavky v celku: Top Články

Tagy: Celku Plavky Detske Litex Samospravnych Ucetnictvi Damske Uzemnich Pleteny Popis Svetr Pyzamo Kotleta Rostena Divci

Překlepy: c f g b vv w xelku delku felku velku ccelku elku kelku cwlku cslku cdlku crlku ceelku clku cilku cekku ceoku cepku cellku ceku celju celiu celou cellu celmu celkku celu celcu celkz celkh celkj celki celkuu celk celko


Vyhledávání:


Nejzajímavější: