Pánské plavky

pánské

Pánské plavky mohou být různého typu. I když v nich není tak velký výběr jako v dámských plavkách, mají si pánové z čeho vybírat. Můžete si vybrat podle stylu, střihu, barvy i materiálu. Pokud má muž atletickou, pěkně rýsovanou postavu, kterou rád ukazuje, může zvolit malé plavky v slipovém nebo boxerkovém střihu.

Ti kdo mají radši pohodlný volný styl, budou pravděpodobně nakupovat kraťasové plavky po kolena. Pánové většinou nejsou nároční na barevné provedení svých oděvů a mají rádi jednoduchost. Kromě jednobarevných plavek ale můžete v nabídkách firem najít i velmi pestrobarevné kombinace.

Pánské plavky online

Pokud máte problém s nějakým tím kilem navíc a chcete si alespoň opticky zúžit postavu, je dobré zvolit svislé proužky nebo menší vzory. Pánské plavky v různých provedeních najdete ve všech obchodech se sportovním zbožím a specializovaných obchodech na plavky a spodní prádlo.

Pánské plavky zdarma

Také na internetu najdete mnoho eshopů s tímto zbožím. Mezi kvalitní značkové výrobce pánských plavek patří například Nike, Puma, Speedo, Adidas, Arena, apod.

Hodnocení článku Pánské plavky: Top Články

Tagy: Plavky 2010 Damske Panske Slevy Jednodilne Dvoudilne Litex Detske Divci Pro Sexy Nike Tanga Eroticke Luxusni Prodej Odvazne Sportovni Znackove

Překlepy: oánské lánské ppánské ánské pqnské pwnské psnské pynské paanské pnské penské pábské páhské pájské pámské pánnské páské pánaké pánwké páneké pándké pánxké pányké pánsské pánké pánzké pánsjé pánsié pánsoé pánslé pánsmé pánskké pánsé pánscé pánskw pánsks pánskd pánskr pánskee pánsk pánski


Vyhledávání:


Nejzajímavější: