Plavky Triola

triola

Plavky Triola jsou velmi elegantní, přizpůsobené potřebám především zralých žen. Nabídka není příliš široká, protože společnost Triola vyrábí hlavně luxusní spodní prádlo pro každou ženu. Přesto je možné si z nabídky dobře vybrat.

Nejdete zde hlavně dvoudílné plavky ale také několik jednodílných. Na jednotlivých modelech jsou použity krásné detaily, které podtrhují originalitu a nápaditý design. Jsou to různé spony, korálky, apod. Každý model si můžete vybrat v různých potiscích.

Plavky Triola online

Jelikož je velký zájem o plavky pro větší poprsí, firma Triola se zaměřila právě na tuto cílovou skupiny. Všechny nabízené plavky mají vyztužené košíčky a kostice. Pro plnoštíhlé dámy jsou v nabídce také vyšší kalhotky.

Plavky Triola zdarma

Aktuální kolekce si můžete prohlédnout na oficiálních internetových stránkách firmy, kde také najdete eshop a seznam autorizovaných kamenných prodejen.

Hodnocení článku Plavky Triola: Top Články

Překlepy: rriola friola griola zriola ttriola riola driola teiola tdiola tfiola ttiola trriola tiola truola trjola trkola troola triiola trola tryola treola triila trikla trilla tripla trioola trila trioka triooa triopa triolla trioa triolq triolw triols trioly triolaa triol triole


Vyhledávání:


Nejzajímavější: