Plavky Tankiny

tankiny

Plavky Tankiny jsou něco mezi jednodílnými a dvojdílnými plavkami. Mají sice dva díly, ale vypadají téměř jako plavky v celku. Vrchní díl vypadá totiž jako klasický topík. Kalhotky mohou být obyčejné, šortkové anebo i tanga.

Tankiny se hodí pro nastávající maminky anebo pro ženy, které chtějí z jakéhokoli důvodu zakrýt svoje bříško. Tyto plavky schovají drobné nedostatky postavy, a proto jsou oblíbené především u silnějších žen. Přesto vypadají skvěle na každé postavě. Správný střih a barevná kombinace plavek tankiny, dělá ženy velmi atraktivní.

Plavky Tankiny online

V nabídkách firem si můžete vybrat z nepřeberného množství různých střihů i barevných kombinací těchto plavek. Oblast bříška může být uplá anebo nepřiléhavá, prsní část však bývá většinou vyztužená s kosticí apod.

Plavky Tankiny zdarma

Tankiny nabízí téměř každý výrobce plavek. Je to například Next, Speedo, Victoria Secret, Nike, Puma, Triumph, atd.

Hodnocení článku Plavky Tankiny: Top Články

Překlepy: rankiny fankiny gankiny zankiny ttankiny ankiny dankiny tqnkiny twnkiny tsnkiny tynkiny taankiny tnkiny tenkiny tabkiny tahkiny tajkiny tamkiny tannkiny takiny tanjiny taniiny tanoiny tanliny tanminy tankkiny taniny tanciny tankuny tankjny tankkny tankony tankiiny tankny tankyny tankeny tankiby tankihy tankijy tankimy tankinny tankiy tankina tankins tankinx tankinyy tankin tankini tankinz


Vyhledávání:


Nejzajímavější: