Plavky Aquila

aquila

Plavky Aquila jsou navrhovány speciálně pro Miss České republiky. Můžete si je zakoupit ale také vy. Jejich distributorem je firma Jane. Na internetových stránkách této firmy najdete aktuální nabídku plavek Aquila.

V archivu si můžete prohlédnout i plavky z předešlých ročníků, ale bohužel už si je nekoupíte, neboť jsou vyprodány. Aktuální nabídka obsahuje nápadité bikiny, plavky v celku i tzv. takiny. Jedná se samozřejmě pouze o dámskou kolekci. Podprsenky u jednotlivých modelů jsou většinou vyztužené s kosticemi, některé plavky mají i vyjímatelné košíčky.

Plavky Aquila online

Najdete zde také plavky s push up efektem, které vám opticky zvětší poprsí. Veškeré modely si můžete objednat na internetových stánkách firmy Jane, kde máte na výběr z několika velikostí.

Plavky Aquila zdarma

Cena jednotlivých modelů je přijatelná a na pláži se budete cítit jako Miss.

Hodnocení článku Plavky Aquila: Top Články

Překlepy: qquila wquila squila yquila aaquila quila equila awuila aauila aqquila auila aguila aqzila aqhila aqjila aqiila aquuila aqila aqoila aquula aqujla aqukla aquola aquiila aqula aquyla aquela aquika aquioa aquipa aquilla aquia aquilq aquilw aquils aquily aquilaa aquil aquile


Vyhledávání:


Nejzajímavější: