Plavky Roxy

roxy

Plavky Roxy jsou určeny výhradně odvážným sportovním ženám. V nabídce najdete stylové jednodílné plavky i bikiny různých střihů. Designéři Roxy vsadili na odvážné pestrobarevné plavky na šňůrky, bez ramínek i za krk.

Pro ty méně odvážné jsou v nabídce i decentnější jednobarevné modely. V plavkách Roxy se bude dobře cítit každá žena. Firma Roxy patří do skupiny firmy Quicksilver, takže jsou jejich výrobky nabízeny společně. Roxy se ale zaměřuje pouze na skateboardistky a snowboardistky a další ženy, které mají rády tento pohodový módní styl.

Plavky Roxy online

V nabídce firmy kromě plavek najdete spoustu sportovního oblečení a dalších doplňků. Jsou to například kalhoty, trička, bundy, sukně, kraťase, šaty, svetry, boty, a to vše jen pro dívky.

Plavky Roxy zdarma

Veškeré zboží si můžete prohlédnout a zakoupit na internetových stránkách firmy. Zde také najdete vyhledávač autorizovaných prodejen na celém světě.

Hodnocení článku Plavky Roxy: Top Články

Tagy: Obleceni Roxy Plavky Club Boty Bundy Kabelky Snehule Hodinky Bunda 2010 Damske Jednodilne

Překlepy: eoxy doxy foxy toxy rroxy oxy rixy rkxy rlxy rpxy rooxy rxy royy rosy rody rocy roxxy roy roksy roxa roxs roxx roxyy rox roxi roxz


Vyhledávání:


Nejzajímavější: