Plavky Quelle

quelle

Plavky Quelle si můžete objednat ve stejnojmenném zásilkovém časopise anebo na oficiálních internetových stránkách firmy. Firma Qelle nabízí dámské plavky od značky Next. Provoz internetového obchodu pod značkou Quelle byl zrušen.

Nyní můžete nabízené zboží najít a objednat pod novým názvem Halens. V aktuální nabídce můžete vidět jednodílné i dvojdílné plavky a tankiny. Můžete si vybrat zvlášť spodní i horní díl, přesně podle vašich představ. Všechny modely jsou velmi elegantní a nápadité, nechybí pestré vzory ani decentní jednobarevné plavky.

Plavky Quelle online

Jako doplněk si můžete přikoupit stejně barevné šortky, šátky, nebo šaty. Na stránkách Halens si vyberete z množství pánského, dámského i dětského oblečení a dalších doplňků. Dokonce zde najdete i bytové doplňky, jako jsou potahy na polštáře anebo záclony.

Hodnocení článku Plavky Quelle: Top Články

Překlepy: wuelle auelle qquelle uelle guelle qzelle qhelle qjelle qielle quuelle qelle qoelle quwlle quslle qudlle qurlle queelle qulle quille quekle queole queple quellle quele quelke queloe quelpe quellw quells quelld quellr quellee quell quelli


Vyhledávání:


Nejzajímavější: